Всі новини
28/10/2016

IQ Business Center знову у лідерах!

28/10/2016

На престижній міжнародній премії у галузі нерухомості - European Property Awards - 27 жовтня у Лондоні IQ Business Center отримав премію в номинації Office development.

Оцінювання проектів відбулось за участі 70 визнаних експертів у галузі нерухомості, дизайну, будівництва та журналістів, - які оцінювали проекти за низкою параметрів: якість проектування та будівництва, архітектурне рішення, дизайн інтер'єрів. Аудит результатів конкурсу проводило видавництво Daily Telegraph.
Перші місця в номінаціях конкурсу отримують лише ті проекти, які показали найвищу ступінь професійності та компетенцій у своїй галузі. Перемога в авторитетному міжнародному конкурсі International Property Awards ще раз стала підтвержденням визнання якості та інноваційності IQ Business Center, відповідності світовим та європейським сертифікатам.

International Property Awards – одна з найбільш престижних та визнаних міжнародних премій у галузі нерухомості. Цього року захід святкує своє 25-ти річчя. Нагороди розділяють за регіонами: Африка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Ближный Схід, Європа, Великобританія (окремо від усієї Європи), Північна та Південна Америка. В рамках премії також існує декілька номінацій: «Архітектура», «Інтер'ер», «Девелопмент» та «Компанія в галузі нерухомості», які, в свою чергу, также розділяються на підкатегорії.

http://propertyawards.net/europe-2016/