ДИЗАЙН І АРХІТЕКТУРА

Ефектний зовнішній вигляд і оптимальні інтер’єрні рішення з колоподібним плануванням для максимально природного освітлення.

Будівля

Округла форма будівлі і 360-градусне скління не лише створюють неповторний зовнішній вигляд, а й дають змогу сонячному світлу потрапляти в усі офісні приміщення.

Тераси

Спеціально спроектовані тераси з вічнозеленими рослинами ідеально підходять для розмови в невимушеній атмосфері. Тут можна подихати свіжим повітрям чи просто помилуватися видом на зелені схили Дніпра.

Інтер’єр

Елегантна строгість і графічність ліній інтер’єру IQ Business Center були досягнуті передусім завдяки раціональному розміщенню джерел внутрішнього освітлення і максимальною відкритістю для природного світла.

Олеся Назаренко
Оренда
+38 (097) 437-94-03
nazarenko@iqbc..ua
info@iqbc.ua
залишити заявку

Залиште заявку на перегляд
і ми з вами зв'яжемося

Заявка на перегляд

Будьте ласка, залиште свої контактні дані, менеджер зв’яжеться з Вами для запису на перегляд. Ця інформація не буде використовуватись для масових розсилок і передаватись стороннім організаціям.

Ваше ім'я
Номер телефону
Компанія
Електронна пошта
Бажана офісна площа

Необов'язвово

Відправити

Дякуємо! Ваша заявка прийнята. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом

ТЕХНІЧНІ РІШЕННЯ

IQ Business Center відповідає найвищому стандарту міжнародної класифікації офісних центрів А+. Багато в чому це зумовлено рівнем технічних рішень і якістю всіх систем бізнес-центру.

ЛІФТОВА
СИСТЕМА

У бізнес-центрі встановлено 12 високошвидкісних ліфтів KONE. 6 основних ліфтів оснащені інтелектуальною системою управління, котра дає змогу обрати поверх ще до входу у ліфт.

СИСТЕМА
КОНДИЦІОНУВАННЯ І ОПАЛЕННЯ

Автономна котельня Viessman (Німеччина) на даху и приточно-витяжна система кондиціонування з інтегрованою багаторівневою системою фільтрації, котра очищує повітря від алергенів.

 ІP та телефонія

Оптико-волоконні мережі, можливість підключення декількох провайдерів.

СКЛІННЯ

Енергоефективне скління Glas Trösch і фасадна система Schüko блокують 82% ультрафіолетового випромінювання і знижують тепловтрати на 50 %.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Бізнес-центр збудований винятково з нетоксичних матеріалів і на даний момент являється найенергоефективнішим офісним центром України.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ

Система автоматизації і диспетчеризації BMS (Building Management System) усіх інженерних систем комплексу забезпечує оперативне реагування цілодобової служби експлуатації.

ПОЖЕЖНА
БЕЗПЕКА

Високотехнологічні системи пожежної безпеки забезпечують безперервний контроль і моніторинг усієї площі бізнес-центру.

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Два незалежних джерела електропостачання гарантують першу категорію надійності.

СИСТЕМА
БЕЗПЕКИ

Сучасна система безпеки і контролю над доступом у приміщення виключає несанкціоноване проникнення у бізнес-центр. Система відеонагляду реалізована за допомогою IP-технології.

ОСОБЛИВІ ПРИВІЛЕГІЇ

У IQ Business Center передбачені 30-метровий вертолітний майданчик, а також окремий паркінг, вхід та ліфт для VIP-орендарів.

Вертолітний майданчик

Вертодром, діаметр рабочої частини якого становить 30 метрів, зможе прийняти більшість вертольотів зі злетною масою до 4 тонн і максимальним габаритним розміром до 15 метрів.

Зона VIP-паркінгу

VIP-паркінг розташований в найбільш комфортній зоні з гарантованою ізоляцією від основного потоку.

VIP-ВХІД

VIP-ВХІД

VIP-ЛІФТ

VIP-ЛІФТ